Rampa

Wypożyczalnia przyczep Przyczepy podłodziowe i dłużycowe

W naszej ofercie znajdują się dłużyce oraz przyczepy do przewozu różnej wielkości jachtów żaglowych oraz motorowych, a także łodzi każdego typu - od niewielkich, po duże 9 metrowe jednostki.

Posiadamy w naszej gamie zarówno niewielkie przyczepy, odpowiednie do przewozu mniejszych jednostek żaglowych i motorowych, średnie - które pozwalają na transport średniej wielkości jachtów oraz bardzo duże - zarówno w odmianach odpowiednich dla jednostek mieczowych, kilowych oraz płaskodennych.

Służymy poradą przy doborze odpowiedniej przyczepy, posiadamy też różnego rodzaju okompletowanie. Gwarantujemy dostępność pasów ładunkowych, niezbędnych do właściwego zabezpieczenia przewożonych jednostek. Wszystkie nasze przyczepy podłodziowe posiadają wygodne okompletowania - z rolkami, podporami bocznymi, leżami i podporami punktowymi oraz wciągarkami ręcznymi, które ułatwiają samodzielne wodowanie i wyciąganie łodzi.
#długośćszerokośćwysokośćDMCinfocena wynajmu
600 cm150 cm35 cm750 kgdłużyca z hamulcem najazdowym, prawo jazdy kat. B, 
pełne burty oraz niska plandeka zakrywająca przestrzeń ładunkową pozwalają na przewóz długich materiałów pod przykryciem, otwierane burty (przednia i tylna) pozwalają na przewóz gabarytów nawet o 10 metrach długości!
105 zł/doba

Zarezerwuj
600 cm150 cm35 cm700 kglekka dwuosiowa dłużyca - prawo jazdy kat. B, 
otwierane burty (przednia i tylna) pozwalają na przewóz gabarytów nawet o 10 metrach długości!
105 zł/doba

Zarezerwuj
580 cm190 cm-750 kgnowoczesna przyczepa podłodziowa na zwykłe prawo jazdy kat. B - do przewozu dłuższych łódek i motorówek o masie do 700kg - lampy LED- pozwalające na szybki załadunek i slipowanie bez zdejmowania tylnej belki, wygodne super-rolki ułatwiające załadunek i wodowanie, mocna wciągarka100 zł/doba

Zarezerwuj
850 cm210 cm-3500 kgdługa i mocna dwuosiowa przyczepa - idealna do przewozu dużych bram, słupów, rur i innych gabarytowych elementów290 zł/doba

Zarezerwuj