Rampa

Wynajem busów, autolawet i aut

Oferujemy wynajem nowych busów, autolawet oraz kamperów z pełnymi pakietami ubezpieczeniowymi i Assistance na całą Europę! Auta czyste, bezpieczne, z klimatyzacją - gotowe na każdą trasę.

Wszystkie nasze auta są nowe, nie zużyte i w bardzo dobrym stanie technicznym. W sezonie zimowym obowiązkowo są wyposażone w opony zimowe. Samochody są czyste, przygotowane do każdej podróży.

Posiadamy w ofercie pełną gamę busów i autolawet - do których prowadzenia wymagane jest jedynie zwykłe prawo jazdy kategorii B ! Nasze samochody posiadają haki holownicze, które umożliwiają dodatkowo ciągnięcie przyczepy lub lawety, co znacząco zwiększa ich zdolności transportowo - ładunkowe. Proponujemy wynajem mniejszych lub większych samochodów, w zależności od potrzeb Klienta, pozwalają one na przewóz różnego rodzaju towarów, jak meble, art. motoryzacyjne, transporty typowo przeprowadzkowe, duże zakupy, AGD i RTV, a także motocykle, samochody, quady i inne pojazdy.
Samochody są wyposażone w klimatyzację i wygodne pakiety poprawiające komfort prowadzenia oraz bezpieczeństwo podróży, są nowoczesne i prowadzą się tak łatwo jak zwykłe osobówki - zapraszamy do zapoznania się z cennikiem netto.