Rampa

Sprzedaż przyczep

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Rydwan na terenie Warszawy. Posiadamy w sprzedaży wszystkie możliwe rodzaje przyczep, oferowane przez tego wiodącego polskiego producenta - zarówno małe, jednoosiowe przyczepki, przez duże dwuosiowe, aż po przyczepy projektowane na indywidualne zamówienie klienta. Kupując w naszej firmie masz gwarancje ceny producenta, oferujemy fachowe doradztwo i szybkie terminy realizacji, nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Przyjedź do nas - osobiście przekonasz się jak solidnie zbudowane są sprzedawane przez nas przyczepy - to nie są wykonane w Chinach jednorazówki spod marketów - przyczepy marki Rydwan są ogniowo cynkowane, posiadają burty z ALU - OCYNKU, zbudowane są na markowych podzespołach takich firm jak Knott i AL-KO. Wszystkie oferowane przez nas przyczepy posiadają europejskie homologacje - zapewniające niskie koszty utrzymania - niewielkie koszty rejestracji, wieczysty przegląd techniczny, bardzo tanie ubezpieczenie OC. Każda z poniżej oferowanych przyczep, oprócz wersji standardowej może posiadać dodatkowo m.in.

- otwieraną plandekę i burtę przednią oraz plandekę ze skosem,
- większe koła standardowe, dodatkowe koło zapasowe,
- wzmacniane osie AL-KO lub Knott
- wzmacniane zaczepy oraz hamulce najazdowe

Prowadzimy sprzedaż ratalną wszystkich oferowanych przyczep – wszelkie formalności załatwiamy na miejscu w ciągu 15 minut!
Bez zaświadczeń, raty już od 99zł miesięcznie!
W związku z ciągłymi zmianami cen przez producenta nie gwarantujemy aktualności cen sprzedaży na naszej stronie internetowej - aktualne ceny dostępne na telefon.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy

 ul. Obszarowa 3 
04-975 Warszawa


tel. 510 66 35 66

tel. 510 66 27 55

E-mail: biuro@rampa.com.pl
www: www.rampa.com.pl

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP - LAWET - BUSÓW - WARSZAWA

dowiedz się więcej